Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ingatlan tanácsadó

Pannónia Ingatlancentrum Bt.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3736

-       Elégedetlen vagy a jelenlegi munkáddal?

-       Több elismerésre vágysz?

-       Szeretnél váltani, valami mással foglalkozni?

A HVG kutatása alapján a 10 legjobban fizetett szakmák egyikét kínálom!

Legyél ingatlan tanácsadó a piacvezető OTTHON CENTRUMNÁL!

- Túl fiatal, túl idős vagy, túlképzett vagy, nem vagy elég képzett, kisgyermeked van?

Ezt a munkát bármilyen életszakaszban elkezdheted!

III. Bécsi úti irodánkba keresem szorgalmas kollégáimat!

Fodor Róbert vagyok. 20 éve foglalkozom értékesítéssel, ebből 6 éve ingatlanközvetítéssel. Szeretem a szakmám, mert embereknek tudok segíteni különleges élethelyzetekben. Hiszem azt, hogy a befektetett energia megtérül, anyagi, és elismerési szinten egyaránt. Saját magam osztom be az időmet, jól tervezhetően annyit keresek, amennyit csak szeretnék. Szívesen megosztom veled tudásomat, tapasztalataimat!
3 éve csatlakoztam az OTTHON CENTRUMHOZ, és végre úgy érzem, hogy megtaláltam, amit mindig is kerestem! Érdekel mi az? Nézd meg miért szeretnek nálunk dolgozni a kollégák!

- Kiemelkedő anyagi elismerés! Betanítási időszakban teljesítményarányos fix + jutalék!
- Több éves szakmai múlttal rendelkező sikeres csapat.
- Kidolgozott munkafolyamatok, professzionális háttértámogatás.
- Pontosan meghatározott feladatok, személyes betanítási folyamatok.
- Szakmai fejlődést eredményező képzések.
- Előrelépést biztosító karrier lehetőség.
- Végre JÓ HELYEN VAGYOK ÉRZÉS!!

AMIT ELVÁRUNK:

SZORGALOM, KITARTÁS, BÁTORSÁG, LENDÜLET, GYŐZNI AKARÁS!!

MUNKAIDŐBEOSZTÁS

rugalmas

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Megbízás
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem