Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ingatlanreferens

Panorama Ingatlaniroda és Hitelközpont
Hirdetés azonosító:4146

Értékesítői pozícióra keresünk, meglévő és folyamatosan bővülő ügyfélkörhöz, munkatársat Kecskeméten lévő irodánkban. Akár van tapasztalatod az ingatlanok világában, akár csak most érdeklődsz a szakma iránt, de határozott elképzeléseid, céljaid vannak, nálunk a helyed!

Miért minket válassz?

 Mert új szemléletmódot hoztunk be az ingatlanpiacra

 Mert dinamikusan fejlődünk, így lehetőséged van az gyors karrierépítésre

 Mert önállóan oszthatod be az idődet

 Mert az utóbbi időben elképesztően nőtt a kereslet az ingatlanok iránt

Feladatok

 Eladó és kiadó ingatlanok kezelése

 Folyamatos kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel

 Kereső ügyfelek kiszolgálása

 Tanácsadói tevékenység

 Adásvételi szerződések koordinálása

Elvárások

 Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

 Motiváltság

 Pozitív beállítottság, jó munkabírás

 Alapszintű számítógépes ismeretek

 Érettségi

 Ügyfél orientáltság

 Etikai és minőségi szempontok betartása

 Tudj csapatban dolgozni

 B-kategóriás jogosítvány

 Saját gépjármű

Amit kínálunk

 Munkavégzéssel, teljesítménnyel arányos jövedelem

 Magas jutalék és ösztönző rendszer

 Folyamatos szakmai képzések

 Összetartó, segítőkész csapat

 Jutalom utak

 Professzionális szakmai tudás

 Modern irodai körülmények

 Kiaknázatlan, meghódítandó területek

 Lehetőség saját csapat kiépítésére

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a

bugyinszki.edit@panoramaingatlan.hu e-mail címen.

Míg más cégeknél eladni, behozni kell az ingatlanokat és sikerek után kapsz egy átlagos jutalékot, addig a MI IRODÁNKBAN olyan profi teammel dolgozhatsz együtt, akik kiemelkedő szakmai tudásuknak és az iroda családias hangulatának köszönhetően azonnal helyben teljes körű ügyintézést biztosítanak Ügyfeleid részére!

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen