Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Irodai adminisztrátor - webshop kezelő

MediaCenter Hungary Kft.
Hirdetés azonosító:3908

Pomázi telephelyre keresünk adminisztratív munkakörbe kollégát vagy kolléganőt.

Feladatok:

  • webshopba érkező rendelések számlázása
  • csomagcímkék nyomtatása
  • visszaigazolások készítése
  • számlák kiegyenlítése
  • kompenzációk készítése
  • webshop termékkel való feltöltése, karbantartása

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excell)
  • html, php ismeretek
  • valamilyen fotószerkesztő program ismerete
  • műszaki beállítottság

Előny:

  • hasonló területen történt munkavégzés
  • érdeklődés a kertészet és kerti gépek iránt.

Amit kínálunk:

  • kreatív munkakör;
  • fiatal, családias csapat tagja lehetsz;
  • biztos, hosszú távú munkahely;
  • rugalmas munkaidő
  • egyéb juttatások

Az álláshirdetés meghirdetett pozició részben is betölthető, külön adminisztratív (számlázás, könyvelés stb) illetve külön webshop kezelő (weboldal karbantartrás, naprakészen tartás, árazás stb.). Lehetőség van az állásokat rész és egész munkaidős állásként is megpályázni. (4, 6 vagy 8 óra)

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzed, azonosulni tudsz a munkakörrel, kérlek küldd el az eddigi tapasztalataiddal alátámasztott fényképes önéletrajzod az allashirdetes@mediacenter.hu e-mail címre.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem