Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Irodai adminisztrátor

Fibermaster Kft
Hirdetés azonosító:3844

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Bejövő és kimenő küldemények kezelése
  • Dokumentumok, szerződések előkészítése, archiválása, iktatása, egyéb iratkezelés
  • Kimutatások készítése, nyilvántartások naprakész vezetése, szervezeten belüli levelezések lebonyolítása
  • Vezetőség munkájának adminisztratív támogatása
  • Szervezet működésével kapcsolatos ügyintézés
  • Irodai beszerzések lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Megbízható számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozottság, talpraesettség
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Rész- vagy teljes munkaidős lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

 Pozíció típusa:

  • Főállás

További információ:
A 06301853876-os telefonszámon

Fényképes önéletrajzzal az andras.ivanits@fibermaster.hu e-mail címen, irodai asszisztens tárgy megnevezéssel.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen