Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Irodai munkatárs

Caviar Palace Farm
Hirdetés azonosító:4332

Caviar Palace Farm egy barátságos, családi környezetű cég bővítésként keres egy kollégát a Budapest IX kerületi üzemünkben irodai munkatársként.

FELADATOK:
1. Új üzleti partnerek felkutatása
2. Közvetlen termékértékesítés, terméknépszerűsítés
3. Kapcsolattartás a vevőkkel és a potenciális vevőkkel
4. Piaci információk begyűjtése, elemzése
5. Napi jelentések a közvetlen felettes felé

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
1. Orosz, magyar, angol nyelvtudás és magabiztos szóbeli kommunikáció
2. Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
3. B kategóriás jogosítvány
4. Számítógép középszíntű felhasználói ismerete (Word, Excel, Internet)
5. Határozott és magabiztos személyiség
6. Jó kommunikációs készség, vevőorientáltság

Jeletkezési szándékot és önéletrajzokat kérem küldjék a következő e-mail címre: vegancaviar@gmail.com

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Orosz
Nyelvtudás szintje: Anyanyelv
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen