Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

IT technikus

GANZ MOTOR Kft.
Hirdetés azonosító:6383

A vasút és gépgyártás történelmében 178. éve, világszinten jelentős szerepet játszó GANZ cégcsoport tagja,
– az egyedi vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó –
Ganz Motor Kft. szakemberei közé keresünk

IT RENDSZER TECHNIKUS

munkatársat!

Feladatok:

  • alap IT infrastruktúra üzemeltetése (hálózat, szerver, kliensek, irodai szoftverek, nyomtatók)
  • felhasználók informatikai támogatása, napi problémák kezelése
  • vállalatirányítási rendszer admin szintű üzemeltetése
  • felmerülő szoftverhibák analizálása, hibák elhárítására a fejlesztő cégek felé kapcsolattartás
  • részvétel az IT eszközök és szolgáltatások fejlesztésében
  • rendszerfejlesztési feladatok előkészítése, kidolgozása (igény megfogalmazás a programozó felé), lebonyolításában való részvétel (dokumentálás, új verzió tesztelés, stb.)

Elvárások:

  • középfokú, informatikai végzettség
  • dokumentációk és implementációk írásában való jártasság
  • nagyfokú önállóság

Előnyök:

  • Solidworks CAD és Solid EPDM adminisztrátori szintű ismerete
  • ERP rendszer ismeret (admin szint)
  • biztonsági berendezések területén szerzett jártasság (kamera, beléptető)
  • angol nyelv középfok szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • főállású foglalkoztatás rugalmas munkaidőben (törzsidő 9:00-14:30 óra között)
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • képzések támogatása, szakmai fejlődés és előmeneteli lehetőség
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint (alapbér + kiemelkedő teljesítmények jutalmazása + önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás + kedvezményes üdülési támogatás)
  • jól megközelíthető munkahely (Budapest, VIII. kerület, Vajda Péter u.12.), ingyenes parkolás

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal,
fizetési igényének megadásával várjuk!
motor_jelentkezes@ganz-holding.hu

Kategória:

IT / Telekommunikáció

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem

IT technikus állás mentése