Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

JAMBI Program

Krifa sro
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6343

Bemutatkozás

Krifa sro 10 éve foglalkozik élelmiszer fejlesztéssel és gyártással. A cég nem csupán termékekkel, hanem rendszerekkel foglalkozik, amellyel választ adnak a kor legnagyobb vendéglátás kihívására: a munkaerő hiányra.

Termékeink jelenleg Magyarországon és Szlovákiában érhetők el, célkitűzéseink között van a teljes európai piac lefedése Ho-Re-Ca és kisker vonalon is.

Cégünknél nem csupán azt tanulhatod meg, hogy lehet egy teljesen új élelmiszert bevezetni a magyar, vagy nemzetközi piacra, hanem szerteágazó tudást szerezhetsz a marketing, értékesítés, kommunikáció terén.

JAMBI Gyakornoki Program

Nálunk mindenki értékesítőként kezdi meg a munkát, amelynek fontos szerepe az, hogy lásd és érezd az élelmiszer piac működését. Ez az időszak 3-6 hónapig tart, ezt követően specializálódhatsz különböző irányokba:

1,Marketing

2, Key account manager

3, Social media manager

4, Területi fejlesztési manager

5, Nemzetközi terület fejlesztési manager

6, Country manager

Az élelmiszer ipar egy stabilan növekvő piac, ahol legyen bármihez is tehetséged azt közösen megtaláljuk, hogy ne csak munka hanem szenvedéllyé válhasson a pozíciód.

A kezdő pozíció értékesítő feladatai:

- Oktatásokon való részvétel

- Folyamatos fejlődés és piac ismeret elsajátítása (kb 1 hét intenzív online képzés)

- Telefonon történő értékesítés. (Ho-Re-Ca)

- Meglévő partnerek kezelése és fejlesztése.

Elvárások:

Legfontosabb számunkra, hogy szeress emberekkel kommunikálni és nyitott legyél a tanulásra. A JAMBI Gyakornoki Program lényege, hogy hosszú távon megtaláld a helyed Nálunk, így az imént említetteken túl a kitartás a legfőbb elvárás Nálunk.

Amit kínálunk:

Az első időszakban jutalékos rendszerű fizetésed lesz. Tisztában vagyunk vele, hogy Magyarországon mennyiből lehet megélni, így az élelmiszer piacon egyedülálló módon kiemelkedően magas jutalék jár az értékesítésekért cserébe, ráadásul folyamatosan! Az első 3-6 hónapban tehát rajtad múlik mennyi pénzt viszel haza, a tapasztalataink szerint 100.000-500.000Ft között keresnek a belépők ebben az időszakban.

Az első időszak sikeres elvégzését követően fix fizetésben állapodunk meg, bónusz rendszerrel kiegészítve. A fizetés mértéke függ a szakosodni kívánt pozíciótól.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Megbízás
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem

JAMBI Program állás mentése