Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Javító műhelyi munkatárs

Waberer's International
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4093

Feladatok

  • Járműveinkhez kapcsolódó valamennyi műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási, hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése;
  • Sérült gépjárművek javítása a kárfelvételi jegyzőkönyv, vagy munkalap alapján;
  • Berendezések és szerszámok karbantartása;
  • Gépjárművek időszakos szervizelése, felülvizsgálata, karbantartása;
  • Műszaki vizsgára való felkészítés;
  • Állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat;
  • Jármű-diagnosztika;
  • Alkatrész-, olajcsere.

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség pl.; közlekedés gépészeti technikus, autószerelő, karosszéria lakatos;
  • Műszakos munkarend vállalása;
  • Pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Több éves szakmai tapasztalat, DE pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit a Waberer's kínál

  • Családias környezet, jó kollegiális viszony;
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony;
  • Teljesen bejelentett bérezés;
  • Jól felszerelt, modern műhely;
  • Munkaruha, cipő.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Jelentkezését a szereloallas@waberers.com e-mail címre várjuk.

Kategória:

Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Budapest