Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Junior PPC kampánymenedzser

SourcingHUB
Hirdetés azonosító:4354

A Talentuno partnere,  a TEN Média csapata fiatal, dinamikus, szakmájukat szerető és munkájukat élvező tehetségek válogatottja. Fontos számunkra a közös gondolkodás, sok időt töltünk szakmai eszmecserékkel, brainstormingokkal és tapasztalatok megosztásával. Mindezt azért, mert hiszünk abban, hogy egy jó ötlet vagy megoldás bárkitől jöhet. Ha pedig az ötlet jó akkor csapatként kiállunk és végig is visszük azt! Ha szeretnél egy profi és vidám csapat tagja lenni, itt a helyed!

Feladatok és tevékenységek:

  • Digitális média (PPC, RTB, stb. rendszerekben) kampányok kezelése:
  • stratégiai tervezés
  • ajánlatok és média mix készítése
  • kampányok lebonyolítása
  • tartalmak fejlesztése specifikusan a terjesztési csatornákra szabva
  • vállalt garanciák biztosítása
  • mérési rendszerek folyamatos figyelése
  • Google Analytics napi szintű használata
  • folyamatos minőségi felügyelet
  • riportok készítése
  • szoros együttműködés az account teamekkel illetve a média csapat tagjaival

Követelmények

  • Angol - B2
  • Erős numerikus és analitikus készségek, részletekre való odafigyelés
  • Folyamatos tanulásra való igény |Haladó
  • PPC tapasztalat (Facebook, Google Ads)
  • Google Analytics minimum alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikusé s folyamatosan növekvő szervezet
  • High-tech irodakörnyezet
  • Lehetőség tréningeken való részvételre
  • Hosszútávú lehetőség további szakmai fejlődésre
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Gyors karrierépítési lehetőség
  • Irodai yoga

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem