Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Kalibráló technikus

Mérlegmester Kft.
Hirdetés azonosító:4609

Budapesti székhelyű, mérlegek forgalmazásával, javításával és kalibrálásával foglalkozó vállalkozásunk keres kalibráló technikus kollégát.

Amit kínálunk:

-       teljes munkaidős bejelentett állás

-       változatos munkák sok utazással és külső helyszínnel

-       családias környezet

-       versenyképes bérezés

Feladatok:

-       ipari- precíziós és labormérlegek kalibrálása, esetleges pontosítása, paraméterezése

-       szükség szerinti javítások és karbantartások elvégzése

Műszerész vagy elektroműszerész illetve műszaki végzettség és tapasztalat előnyt jelent, „B” kategóriás jogosítvány feltétel.

Önéletrajzzal történő jelentkezésüket az alábbi e-mail címre várjuk.

-       allas@merlegmester.hu

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen