Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Karbantartó-gondnok, fűtő

Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat Továbbtanulási és Pályaválasztási Tanácsadó Tagintézménye
Hirdetés azonosító:3224

A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat Továbbtanulási és Pályaválasztási Tanácsadó Tagintézményébe karbantartó-gondnokot keresünk.

Főbb feladatok:

  • Épületen belüli meghibásodások esetén gyorsjavítás végzése,
  • Szükség esetén részvétel külső szaksegítség folyamatában (hibajelzés, megrendelés, kapcsolattartás, javítás követése, ellenőrzése)
  • Gyorsjavítási eszközök beszerzése, raktározása, nyilvántartása
  • Épület utcai frontjának és belső udvarának (parkoló, növények) karbantartása (utca, bejárat tisztántartás, télen hó- és csúszásmentesítés
  • Fűtési rendszer működtetése, felügyelete

Részletek: http://palyavalasztas.fpsz.hu/allas-karbantarto

A munkavégzés helye: 1088 Budapest, Vas u. 8.

Jelentkezés e-mail-ben: palyavalasztas@fpsz.net vagy telefonon: 338-2794.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély nem