Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Karbantartó lakatos

OPUS
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6519

Autóipar és a repülőgép- ipar világszinten meghatározó alumínium öntvényeket gyártó multinacionális partnerünk számára keresünk kollégákat ajkai üzemükbe KARBANTARTÓ LAKATOS munkakörbe

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali kezdés
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárás támogatás
  • Három műszakos munkarend
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Túlóra lehetőség, mely kifizetésre kerül
  • Minden hónap elején pontos számítható bérfizetés
  • Munkabérelőleg
  • Jelenléti prémium
  • Bónusz
  • Betanulási idő folyamatok elsajátítására
  • Előrelépési lehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely

FELADATOK:

  • Mechanikai/gépészeti munkák elvégzése a gépi berendezések előkészítéséhez, cseréjéhez
  • Különböző termelési egységekben adódó javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartás, meghibásodáskor a gépek szerelése
  • Műszaki rajzolvasás

ELVÁRÁSOK:

  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • Gépek és/vagy szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalat

ELŐNY:

  • Szakmai tapasztalat

Jelentkezés, érdeklődés: a +3670/610-0064-es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu e mail címen

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Ajka (Veszprém megye)

Karbantartó lakatos állás mentése