Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Karbantartó

Maint Max Kft.
Hirdetés azonosító:3632

Általános karbantartói feladatok ellátására Budapest belvárosában lévő ötcsillagos szállodába azonnali kezdéssel munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • általános karbantartási, javítási feladatok ellátása
  • valamennyi gépegység és berendezés állapotának folyamatos figyelése, szükség esetén karbantartási feladatok elvégzése
  • víz – fűtési - elektromos rendszerek kisebb javításának elvégzése

Elvárások:

  • Minimum 1-3 éves, ezen a területen szerzett karbantartási gyakorlat
  • Szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás illetve szállodai tapasztalat előnyt jelent

Fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: Info@maintmax.hu

vagy telefonon érdeklődhet 70-3923861

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző