Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Karbantartó

Int-Solution Kft
Hirdetés azonosító:5338

Gyógyszergyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk Karbantartó munkatársakat

Feladatok:

  • ellátó-, illetve elosztó rendszerek, energetikai berendezések működtetése, beállítása, karbantartása; szerelési, javítási és karbantartási tevékenységek ellátása, dokumentálása;
  • a biztonsági szerelvények előírásoknak megfelelő ellenőrzése, az üzemzavarok elhárítása
  • az üzemi paraméterek előírás szerinti szinten tartásának biztosítása
  • az üzemvitelt biztosító műszerek és jelzőberendezések kezelése és ellenőrzése
  • a nyilvántartások, műszaknaplók vezetése, a mérőműszerek adatainak meghatározott időpontokban leolvasása, dokumentálása
  • technológiai, illetve műveleti utasítások előírásszerű betartása

 Előnyök:

  • Csőhálózat szerelő vagy hegesztő, vagy lakatos végzettség
  • Vegyiparban szerzett tapasztalat

 Elvárások:

  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • alapfokú gépismeretek

 Munkarendek:

  • 1 műszak

 Juttatások:

  • Bérezés megegyezés szerint
    • alapbér
    • bónusz
    • Cafeteria
    • Bejárás támogatás

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző