Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Kereskedelmi adminisztrátor

Waberer's International
Hirdetés azonosító:4124

Feladatok:

  • Írásbeli megbízások hatékony és gyors rögzítése a vállalat-irányítási;
  • Új megbízók rögzítése a vállalat-irányítási rendszerben;
  • Eseti megbízási szerződések elektronikus csatolása és visszaigazolása az ügyfelek részére;
  • Együttműködés az Üzletkötő kollégákkal;
  • Csapatmunkában való aktív részvétel;
  • Reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség;
  • Angol (főként írásbeli) alapszintű nyelvtudás;
  • Microsoft Office programok ( Word, Excel, Power Point, Outlook) magabiztos használata.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Szükséges kompetenciák:

  • Jó kommunikációs készség;
  • Szorgalom;
  • Kötelességtudat;
  • Jó stressz tűrő képesség.

Amit a Waberer's kínál:

  • Stabil, biztos háttér;
  • Előrelépési lehetőség.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest