Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Kereskedelmi asszisztens

HR Trend & Style
Hirdetés azonosító:5375

Legyél kereskedelmi asszisztens Szombathelyen egy szuper közösségbe!

Készen állsz segíteni szervezetünk értékesítési folyamatait támogatni?

Önálló feladatkörre vágysz?

Pontos, precíz, lelkiismeretes és felelősségteljes személyiség vagy?

Jártas vagy a műszaki világban?

Rendelkezel faipari vagy gépipari tapasztalattal?

Beszélsz németül vagy angolul?

Ha a fentiekre igennel válaszoltál, jelentkezz

KERESKEDELMI ASSZISZTENSNEK

Szombathelyre egy megbízható céghez!

Te vagy az ideális jelölt, ha…

  • már van tapasztalatod műszaki értékesítés (faipari vagy gépipari) területén,
  • jó műszaki érzéked van,
  • kiválóan beszéled és használod  az angol vagy német nyelvet,
  • önállóan és felelősségteljesen látod el feladataidat,
  • szereted a változatosságot és az utazást,
  • nem idegenkedsz az adminisztrációs feladatoktól sem,
  • örömmel szolgálod ki az ügyfeleket,
  • dolgoztál már AutoCAD szoftverrel.

 Feladataid:

  • műszaki értékesítés támogatása,
  • vevők részére ajánlatok elkészítése, kommunikálása, illetve azok lefordítása idegen nyelvről,
  • értékesítés, adminisztrációs feladatok ellátása,
  • műszaki tartalmú dokumentációk elkészítése,
  • ügyfelek látogatása, helyszíni egyeztetés.

Mit kaphatsz az eredményes munkádért cserébe?

  • biztos fizetést + jó teljesítmény prémiumot+ cafeteriát,
  • stabil, hosszútávú munkalehetőséget,
  • megbecsülést, egy olyan értékrenddel,  ahol fontos a családi iránti elköteleződés,
  • szabad hétvégét.

Amennyiben a fentiek alapján úgy érzed, hogy valóban ez a neked való állás és nem csak egy a sok közül, ahová pályázol, jelentkezz még ma!

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Szombathely (Vas megye)

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen