Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Kereskedelmi hitelelemző

Waberer's International
Hirdetés azonosító:4041

Feladatok:

  • Új partnerek hitelminősítése, a meglevő vevők hitellimitének felülvizsgálata, meghatározása, beállítása, folyamatos monitoring tevékenység ellátása;
  • Vevőkkel kapcsolatos tiltás esetén (hitellimit, lejárt számla) elbírálja az üzletkötői együttműködési kérelmeket, tájékoztat a feltételekről és kockázatot felmérve dönt a szolgáltatásnyújtásról;
  • Vevői körrel kapcsolatos pénzügyi folyamatok problémáinak jelzése, elhárítása, riportolása;
  • Hitelminősítő, hitelbiztosító cégekkel való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Minimum középfokú közgazdasági, vagy pénzügyi végzettség;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Pénzügyi/gazdasági területen szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • SAP ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • Ambiciózus és proaktív személyiség;
  • Jó monotónia- és stressz tűrés;
  • Terhelhetőség;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit a Waberer's kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest