Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Kereskedelmi koordinátor

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:3378

A vállalat növekedése miatt kereskedelmi koordinátor pozícióba keresünk új munkatársat, egy műanyag termékek nagykereskedelmével foglalkozó cég lendületes csapatába.

A leendő feladataid:

  • rendelések fogadása, visszaigazolás, számlázás;
  • ajánlatok kidolgozása kiadása;
  • beszerzések és raktárkészlet nyomon követése;
  • kapcsolattartás a partnerekkel.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • minimum középfokú végzettség;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • nyitottság és csapatszellem.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • jó hangulatú, családias munkakörnyezet;
  • pénteken rövidebb munkaidő

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8- 16:45, pénteken: 8 – 15:30-ig;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Űrlap: http://www.produkteam.hu/oneletrajz/kereskedelmi_koordinator__xxii_kerulet

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Beosztás: Beosztott
Minimális képzettség: Egyéb