Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Kereskedelmi ügyintéző

Spektrum Méréstechnika Kft
Hirdetés azonosító:4366

Munkakör megnevezése:      Kereskedelmi ügyintéző

A Spektrum Méréstechnika Kft. mérőműszerek forgalmazásával és szervizével foglalkozó cég keres Budapest, IV. kerületi irodájába munkatársat, kereskedelmi ügyintéző munkakörbe, 4 órás munkaviszonyban.

Főbb feladatok:

-  Bel- és külföldi partnerekkel történő kapcsolattartás, levelezés

-  Standard jellegű értékesítési és szerviz ajánlatok készítése, melyek elkészítésével felettese megbízza

-  Szervizmunkák adminisztrációs nyilvántartásának vezetése, műszaki dokumentáció rendben tartása, archiválása

-  Készletnyilvántartó program vezetése, az áru-, szerviz-, és demo készletek kezelése (bevételezés, kiadás, leltár)

-  Áru- és anyagbeszerzéssel, értékesítéssel, gyártóművi javítással kapcsolatos  csomagolási, szállítmányozási    és vámkezeltetési feladatok, kapcsolattartás a fuvarozó-, vámügyintéző cégekkel

-  Mérésügyi hivatali ügyintézés, dokumentáció elkészítése, rendben tartása

-  Az ISO minőségirányítási rendszer karbantartásával kapcsolatos feladatok elvégzése együttműködésben a Minőségirányítási vezetővel.

Elvárások:

- érettségi, szakirányú végzettséggel

- min 5 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat

- alapfokú angol nyelvtudás

- MS Word, MS Excel, levelező program gyakorlott alkalmazása

- jó kommunikációs készség

- gyors, pontos, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés

- évi 100.000 Ft cafetéria juttatás

- kellemes munkakörnyezet

- céges mobiltelefon

Érdeklődni:

fényképes önéletrajzzal, a nettó bérigény megjelölésével, a spektrum.m@upcmail.hu e-mail címen, vagy a +36 20 222 8569 telefonszámon.

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem