Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Kereskedelmi ügyintéző

Soft Flow
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4914

Feladatok:

- Az értékesítési folyamatok nyomonkövetése megrendeléstől a számlázásig
- Egyes folyamatok dokumentálása vállalatirányítási rendszerben
- Alternatív megoldásokkal való szolgálás az ügyfelek számára
- Folyamatos kapcsolattartás a magyarországi és németországi raktárakkal, logisztikai csapattal és az ügyfelekkel

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség
- MS Office programok ismerete
- Legalább középfokú angol nyelv tudás, (előny: német v. cseh v. szlovák nyelv ismerete)
- Legalább 1 év tapasztalat értékesítéstámogató/ügyfélszolgálati területen

Hosszútávú munkalehetőség, céges buszjárat Kelenföldről, sportolási lehetőség, nyelvtanulás támogatása, motiváló bérezés és juttatások.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, küldje el önéletrajzát az mngbb21@gmail.com email címre a pozíció megnevezésével.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem