Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Kertészet és házvezetés

IJC JOBS
IJC JOBS
Hirdetés azonosító:5636

Munkakör: housekeeper/houseman (takarítás mindkét félnek) .

Heti munkaóraszám: 50 (heti 2 szabadnap van).

Havi nettó fizetés: 3000 font/pár.

Ingyenes szállás biztosított a munkaadó család által.

Elvárások:

• Társalgási szintű angol nyelvtudás mindkét fél részéről

• B kat. jogosítvány legalább a férfinak

• tapasztalat hasonló munkakörökben (ajánlólevél is szükséges)

Azon párok jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek már pre-settled vagy settled statussal, valamint Anglia területén tartózkodnak.

Az ügyintézés teljesen INGYENES (nincs közvetítői díj vagy egyéb illeték).

Amennyiben felkeltettem érdeklődésed:

Küldd fényképes önéletrajzod az: edina@ijcjobs.com email címre

További információkért hívj a: 004 0747 933 592 -es telefonszámon (Viber/WhatsApp)

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Vezetői engedély igen