Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Kézi rakodó- targoncavezető

S-forrás Kft.
Hirdetés azonosító:4459

Akár szállással egybekötött munkalehetőség Vácon!

Délelőtt dolgoznál? Vagy inkább délután? Esetleg csak éjszakában?
Nálunk egyik sem jelent gondot.

Gyere és dolgozz csapatunkban Vácon, ha 1-3 műszakos, idény, vagy állandó munkát keresel, és nem ijedsz meg a fizikai kihívástól.

Betöltésre váró pozícióink:
- Kézi rakodó
- Targoncavezető

Milyen feladatok várnak Rád:
- érkező áruk ki és betárolása, áru-összekészítése, adminisztrálása

Mit nyújtunk cserébe:
- rugalmasan választható műszakok, stabil háttér, összetartó csapat, utazás támogatás, bejelentett legális foglalkoztatás, túlóra lehetőség

Milyen bérrel számolhatsz:
- kézi rakodóként br. 1.279 Ft./óra + 30% műszakpótlék
- targoncavezetőként br. 1.510 Ft./óra + 30% műszakpótlék
- 15 Ft./km bejárás támogatás vagy 86% bérlet támogatás
- szezon bónusz

  • teljesítmény bónusz
  • Cafeteria

Átalg nettó bérek 200.000 - 230.000 Ft.

Jelentkezni e-mailben lehet a toborzas@s-forras.hu címen "Vác" jeligére

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen