Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Kintlévőség kezelő

Waberer's International
Hirdetés azonosító:4040

Feladatok:

  • Késedelmes ügyfelek telefonon, írásban történő megkeresése
  • Behajtás során jelzett információk regisztrálása, dokumentálása, riportálása
  • A nemfizetés következményeinek ismertetése
  • Jogi osztállyal, külső követeléskezelő céggel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi vagy logisztikai végzettség;
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Vállalati behajtásban, illetve pénzügyi vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák:

  • Monotónia és stressz tűrése;
  • Terhelhetőség;
  • Kommunikációs és problémamegoldó képesség

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest