Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Komissiós

Tabel GmbH
Hirdetés azonosító:5111

Düsseldorf térségében található logisztikai csarnokba keresünk fiatal és munkaerös jelentkezöet tejipari terméke komissiózására

Feladatok:

- Áru komissiózása raklapra, megrendelések összekészítése

- PDA rendszer kezelése a megrendelések kapcsán

Elvárások:

- Komissiózásban, logisztikai területen szerzett tapasztalat

- Nyitottság 3 müszakos munkarendre

- Targoncavezetöi tapasztalat és/vagy engedély a komissiós gépek kezelése végett

- Német nyelv minimális ismerete

- Saját gépjármü és B kategóriás jogosítvány elönyt jelent

Amit kínálunk:

- Bérezés: bruttó 11,00€ fix + teljesítményprémium

- Német bejelentett foglalkoztatás és munkaszerzödés

- Stabil, fix munkahely

- Fiatalos és dinamikus csapat

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen