Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Kőműves

K-Personal
Hirdetés azonosító:4814

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

8-10 fő Kőműves (akár csapatban is)

Munkavégzés helye: Ausztria, Stájerország

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • Hasonló területen szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Feladatok:

  • Építkezésen, kivitelezésben történő munka ellátása
  • Építésvezető utasításaik alapján a feladatok elvégzése

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

  • Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés nettó min. €2000-tól/hó + túlóra
  • Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett szállás
  • +13. és 14. havi bér

További információk, jelentkezés:

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Egyéb
Vezetői engedély igen