Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Konyhatervező, értékesítő

ODPAM Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3589

Mindig is érdekelt a lakberendezés világa? Szeretnéd kihasználni kreativitásodat és szeretsz emberekkel foglalkozni?
Ezt a munkát Neked találták ki! Folyamatosan fejlődő és bővülő cégünkhöz keresünk kollégát.

Feladatok: konyhastúdiónkba betérő ügyfeleket tájékoztatni a konyhatervezésről/gyártásról, megbeszélni velük a részleteket és velük együtt megálmodni a jövendőbeli konyhájukat!

Előképzettség nem kell, mindent megtanítunk, amire szükséged lesz.

Továbbiakról érdeklődni Kovács Alexandránál tudsz.

Tel.: 06 30 1853817

Jelentkezéshez az önéletrajzodat kérlek a konyha.mitbach1@gmail.com-re küldd.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem