Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Könyvelő lengyel nyelvtudással

Tata Consultancy Services
Hirdetés azonosító:3942

Feladatok és tevékenységek:

  • Határidőket pontos betartásával, precíz számla feldolgozás - számlák fogadása és érvényesítése, új számlák feldolgozása
  • Számlaegyeztetések
  • Fizetés feldolgozása és a fizetési folyamatot ellenőrzése
  • Problémakezelés - válaszoljon a szállítói kérdésekre telefonon és e-mailben
  • A napi tranzakció target számok teljesítése
  • Az ügyfél megkeresések kezelése e-mailben vagy telefonon
  • Folyamatfrissítés vagy módosításkor, ügyel, hogy beépüljön a SOP-ba a megfelelő változásmenedzsmenttel
  • Szoros kapcsolat kiépítése az offshore csapatokkal
  • Folyamatos fejlesztési lehetőségek javaslata
  • Vegye figyelembe a belső TCS-szabályzatot, végezze el a szükséges tevékenységeket határidők pontos tartásával
  • A nyitott feladatok nyomon követése
  • Könyvelési tételek egyeztetése
  • Tartsa be az ügyfelek által megkötött szerződéses kötelezettségvállalásokat
  • A minőségi kommunikáció kialakítása és fenntartása a saját csapaton belül és más TCS-tagokkal
  • A jó üzleti kapcsolatok kialakítása és fenntartása az ügyfelekkel
  • Ha szükséges, heti hívásokon és egyéb üzleti találkozókon, meetingeken vesz részt az ügyféllel
  • Szükség esetén, kilátogat az ügyfél székhelyére, DD-re (Due diligence) azaz átvilágításra vagy KT-t (Onsite Knowledge transfer) helyszíni tudás átadásra
  • Team Leader támogatása a belső és külső riportok elkészítésével

Követelmények:

  • Angol Professzionális
  • Lengyel Haladó
  • 1-3 év könyvelési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Erős analitikus szemlélet
  • Pénzügyi diploma
  • Erős kommunikációs készség
  • Előny az ERP rendszerben szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű MS Office programismeret (Word, Excel and PowerPoint)
  • Középszintű lengyel nyelvtudás

Képzettség:

  • BA / BSc diploma
  • Tapasztalat ebben a szakmában
    1-3 év

Amit kínálunk:

  • A truly multinational team
  • Cafeteria
  • Competitive salary plus benefits
  • Easily accessible workplace

További információ:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő (40 óra/hét)

FONTOS!!!!
Az állásra kizárólag ezen a linken keresztül lehet jelentkezni!

Kategória:

Pénzügy / Számvitel / Menedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest

Nyelvtudás szintje: Felsőfok