Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Könyvelő - vevői kintlevőség kezelő

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:3371

Feladatok:

  • banki műveletekkel kapcsolatos ügyintézés: napi bankkivonat könyvelése, utalások összeállítása, rögzítése;
  • házipénztár kezelése;
  • bejövő (szállító számlák) könyvelése;
  • vevő-szállító egyenleg, folyószámla egyeztetés;
  • adóhatóság részére adatszolgáltatás, ÁFA bevallás elkészítése;
  • vevői kintlévőségek kezelése: fizetési felszólítás kiküldése, fizetési hátralékkal rendelkező ügyfelekkel kapcsolattartás (telefon), riportkészítés értékesítő kollégák részére;
  • részvétel a havi jelentések elkészítésében, éves könyvvizsgálaton;
  • vevő-szállító egyenleg, folyószámla egyeztetés.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • számviteli szakirányú végzettség, könyvelői-adózási ismeretek, mérlegképes könyvelői végzettség előny, de nem feltétel;
  • alap/társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • hasonló területen szerzett min. 2 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés + béren kívüli juttatás;
  • jó csapat és korszerű munkakörnyezet

Jelentkezés: polyak.dora@produkteam.hu

Kategória:

Pénzügy / Számvitel / Menedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest