Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Könyvelő

L. Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4915

Keressük új könyvelő munkatársunkat bővülő csapatunkba!

FELADATOK:

·         Beérkező anyagok iktatása, feldolgozása

·         Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás magyar és angol nyelven

·         Adóbevallások, adatszolgáltatások, időszaki jelentések és beszámolók elkészítése

·         Rendszeres és eseti riportok nyújtása

ELVÁRÁSOK:

·         Könyvelési területen szerzett tapasztalat

·         Középfokú angol nyelvtudás

·         Stabil, felhasználói szintű MS Office ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

·         Versenyképes jövedelem

·         Családias légkör

·         Pozitív csapatszellem

·         Szakmai fejlődés lehetősége

·         Stabil vállalati háttér

·         Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

·         Kulturált munkakörülmények

·         Egymást segítő csapatot, jó munkahelyi légkört és támogató kollégákat

·         Egy olyan cég része leszel, ahol fontos, hogy Te is jól érezd magad, ahol számít a Te véleményed is

·         Belvárosi, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:

Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest belvárosa, a Kálvin tér közelében

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: hunfiduciary@gmail.com

Kategória:

Pénzügy / Számvitel / Menedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem