Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Kulcs operátor

RUAG Ammotec Magyarországi Zrt.
Hirdetés azonosító:5545

Szeretnél osztozni egy több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalat sikerében? Te is hozzájárulhatsz a siroki RUAG Ammotec lendületes fejlődéséhez!

A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. a svájci állami tulajdonban levő RUAG cégcsoport tagjaként Európában piacvezető pozíciót tölt be a kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásában. A Mátra szívében elhelyezkedő siroki üzemünk nagyvolumenű kapacitásnövekedése és fejlesztése lehetőséget ad a szakmai kiteljesedésre a meghirdetett munkakörben.

Tapasztalt szakemberként számítunk a szaktudásodra, pályakezdőként építünk rád és segítjük fejlődésedet.

Munkatársat keresünk siroki gyárunkba Kulcs-operátor munkakörbe.

Feladatok:

·         Különböző fémmegmunkáló- és csomagológépek kezelése, alapanyaggal való ellátása.

·         A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres minőségellenőrzése méréssel, idomszerezéssel.

·         Az elvégzett napi feladatok dokumentálása.

·         Hibák felismerése, kisebb javítandó feladatok elhárítása.

·         Munkaterület és a gépek tisztán tartása

·         A gépek állagának megőrzése, kisebb karbantartási feladatok rendszeres elvégzése

·         Nyitott több művelet, berendezés megtanulására, elsajátítására

Elvárások:

  •         Minimum középfokú végzettség.
  •          Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség.
  •          Felelősség- és minőségtudat.
  •          Együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel
  •          Túlóra vállalása, akár 2-3 hétvégén is szombat vagy vasárnap
  •          Előnyt jelent: Gyártóterületen, "tömeg" gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  •          Határozatlan idejű munkaszerződést
  •          Hosszútávú, stabil munkahelyet saját állományban
  •          Családias, tiszta és biztonságos környezetet
  •          Ingyenes céges buszjáratot
  •          Munkaruhát és a tisztíttatását
  •         Biztos, jó fizetést, éves cafetériát, ajánlási~, jelenléti~, termelési~ és évvégi bónuszt, törzsgárdajutalmat
  •         Betanítási folyamatot tréner segítségével
  •          Céges rendezvényeket, vállalati ajándékokat
Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Sirok (Heves megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Minimális képzettség: Szakközépiskola