Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Laboreszköz mosogató

Bálint Analitika Kft
Hirdetés azonosító:5745

Cégünk, 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba keressük leendő kollégánkat

munkakörbe.

Feladatok:

  •  Labor-és mintavételi eszközök kézi mosogatása
  • Helyiségek takarítása (felmosás, fertőtlenítő lemosás stb.)

Elvárás:

  •  Precíz, alapos, megbízható
  • Magára és környezetére igényes, terhelhető, pozitív személyiség

Előny:

  •     Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  •  Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Hosszú távú lehetőség egy jó kollektívában
  •   Hétfőtől péntekig terjedő, heti 40 órás munkaviszony, reggel 6 órai munkakezdéssel

 Jelenzkezéseket a titkarsag@balintanalitika.hu e-mail címre várjuk.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély nem

Laboreszköz mosogató állás mentése