Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Lakatos

Eleven Kft.
Hirdetés azonosító:3650

Stabil, piacvezető, magyar vízi csúszda-ipari vállalat keres lakatos munkatársakat teljes munkaidőben és hosszú távra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi karbantartások, lakatos feladatok elvégzése
  • Vizes gyermekjátékok és egyedi vasszerkezetek gyártása és helyszíni szerelése
  • Tervezett karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • Épületlakatos/géplakatos/szerkezetszerelési tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Munkagépkezelői jogosultság előnyt jelent
  • Legalább "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Innovatív, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Helyszíni telepítések
  • Budapesti telephelyünk

Egyéb, az álláshoz tartozó információk:

  • Munkaviszony: Határozatlan
  • Munkaidő: Teljes
  • Munkába lépés napja: megállapodás szerint

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Vezetői engedély igen