Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Lakatos

GANZ MOTOR Kft.
Hirdetés azonosító:5249

A vasút és gépgyártás történelmében 176 éve jelentős
szerepet játszó cégcsoport tagja, a Ganz Motor Kft.,
generációkat átívelő, magasan képzett
szakemberei közé keresünk Forgácsoló üzemünkbe

LAKATOS

munkatársat!

Főbb feladatok:

  • forgácsolt alkatrészek sorjázása, végkikészítése,
  • alkatrészek összeszerelése,
  • forgástestek kiegyensúlyozása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (géplakatos / gépszerelő),
  • 3-5 év releváns gyakorlat,
  • mérőeszköz ismeret,
  • igényes, önálló munkavégzés,
  • előnyt jelent a különféle forgástestek kiegyensúlyozásában szerzet tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • egy műszakos munkarend (6:00-14:20),
  • bejelentett főállású foglalkoztatás,
  • hosszú távú biztos munkahelyet,
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, valamint lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre, beiskolázásra,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint,
  • kiemelkedő teljesítmények jutalmazása,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • jól megközelíthető munkahely (Budapest, VIII. kerület, Vajda Péter u. 12).

Legyen részese a vasút és gépgyártás történelmének, jelentkezzen hozzánk!

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk!

nemethne@ganz-holding.hu

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakmunkás képző