Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Lakatos

Work-force Kft.
Hirdetés azonosító:7084

Lakatos munkakörben szeretnél dolgozni?
Akkor jó hírem van! Pilisszentiváni gyárunkba keressük új kollégáinkat.

Követelmények a pozíció betöltéséhez:

  • Lakatos szakmunkás végzettség
  • Hegesztési eljárásokban (AWI, CO) szerzett legalább 5 éves gyakorlat
  • Precíz pontos munkavégzés, önállóan és csapatban
  • Megbízható kreatív személyiség

Hogy mik lennének a feladataid?

  • A csoporton belül előkészítő, megmunkálási, gyártási feladatok, kandeláberek, utcabútorok, dekoratív lámpatest, kis sorozatú funkcionális lámpatest, szerelési feladatok végrehajtása az érvényes dokumentációk, műveleti utasítások, illetve a minták szerint.
  • Szükség esetén a Termelés Vezető megbízására a Vállalat teljes területén betanított termelő, karbantartó, stb munka végzése. Különleges esetekben a Vállalat telephelyén kívül is köteles munkát végezni, ha erre megfelelő oktatást kap (munka és baleset és tűzvédelmi)  illetve a Vállalat biztosítja a külső helyszínre történő utazást.

Amivel meghálálnánk a munkádat:

  • Bruttó alapfizetés
  • Határozatlan idejű, bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal
  • Bruttó alapbér
  • Jelenléti pótlék
  • Teljesítménypótlék
  • Cafatéria
  • Életbiztosítás a belépés napjától
  • Kávé-üdítő-édességautomata hozzájárulás
  • Túlóra bónusz+ éves bónusz
  • Heti 3x gyümölcsnapok
  • Ingyenes céges buszjárat a következő városokból: Budapest,Esztergom,Dorog,Leányvár,Piliscsaba,Csolnok,Dág,Annavölgy,Sárisáp,Úny,
    Tinnye,Pilisszántó,Pilisvörösvár,Üröm,Solymár.
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével a csullog.nikoletta@work-force.hu e-mail címre!

Kérdés esetén hívja a 06203538667-es számot!

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván (Pest megye)

Lakatos állás mentése