Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Leltáros

Profield Kft.
Hirdetés azonosító:2656

Újra indul alkalmi munkánk, amely akár főállás és suli mellett is végezhető!

Áruházak és raktárak leltárazásának elvégzésére keresünk megbízható kollégákat Budapestre és Üllőre!

Éjszakai és nappali munkavégzésre is van lehetőség!

Feladatok:

• Készletadatok PDA-s rendszerbe való rögzítése
• Leltárkészlet leszámolása
• Egyéb adatok rögzítése

Elvárások:
• Alapszintű számítástechnikai ismeretek
• Mobilitás, rugalmasság
• Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés

Előny:

• Leltárazásban szerzett tapasztalat.

Munkanapok és munkaidő:
• Szeptember 8-10 között nappal vagy éjszaka Budapesten
• Szeptember 15-17 nappal vagy éjszaka Budapesten
• Szeptember 22-24 éjszaka Üllőn (utazás busszal Budapestről)

Bérezés:
• Nettó 840-920/óra között

Bejelentés:

• Egyszerűsített foglalkoztatás heti kifizetéssel.

Jelentkezésként fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi címre várjuk: job2612@prohumanallas.hu

Tárgy: szeptemberi leltár

Diákok és aktív nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Októberben és novemberben is biztosítunk leltári napokat!

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztás módja: Alkalmazott
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Egyéb