Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Lépcsőház takarító

Vereckei Csaba EV
Hirdetés azonosító:3897

Saját autóval, jogosítvánnyal rendelkező, megbízható, munkájára igényes, győri munkatársat (középkorú (35+), friss nyugdíjas) keresek:

  • 1 főt főállásban kezdő nettó 1300 Ft/óra, kezdő nettó 218.000 Ft/hó +üzemanyag térítés
  • 1 főt heti 3 napos munkavégzéssel (H-SZ-P), kezdő nettó 1300 Ft/óra, kezdő nettó 89.000 Ft/hó +üzemanyag térítés

lépcsőház takarító munkakörbe!

Hajnali kezdéssel (kb.04:30)! (+10% béremelés egy hónap után)

Érdeklődni a +36304181295-ös telefonszámon lehet!

Fényképes önéletrajzokat az info@vertak.hu e-mail címre várom!

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen