Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Lézergépkezelő

Work Force Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6913

Ipari és üzleti berendezéseket gyártó partnercégünk részére keresünk LÉZERGÉP KEZELŐ munkatársakat.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Lézervágó gépeket szolgálsz ki nyersanyaggal
  • Lézervágó berendezéseket kezelését és karbantartását végzed a megadott dokumentációk és betanítás szerint
  • Értelmezed a különböző műszaki dokumentációkat

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Termelési vagy gyártó környezetben szerzett tapasztalatod van
  • Jó kézügyességgel rendelkezel
  • Vállalod a több műszakos munkavégzést, illetve esetenként a hétvégi munkavégzést
  • Tanulási hajlandósággal rendelkezel

Mit kínálunk?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Alapbéren felüli juttatást: teljesítményarányos mozgóbér, jelenléti bónusz: bruttó 20.000 Ft, műszakpótlék, túlórapótlék, bejárási támogatás vagy ingyenes céges buszjárat, cafeteria

Előny

  • CNC-forgácsoló végzettséggel rendelkezel

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • 2 műszakos munkarend
  • Segítőkész kollégák
  • Bruttó 60.000 Ft munkatárs ajánlási bónusz
Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Csót (Veszprém megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem

Lézergépkezelő állás mentése