Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Logisztikai munkatárs

Blachere Illumination Hungary Kft.
Hirdetés azonosító:3330

Munkakör leírása:

  • A beszerzések teljeskörű ügyintézése, lebonyolítása, nyilvántartása, megrendelések, szállítólevelek kezelése
  • A beszállítókkal való kapcsolattartás és egyeztetés
  • Be - és kiszállítások szervezése, ellátása
  • Anyavállalat képviselőivel francia és/vagy angol nyelvű kapcsolattartás és ügyintézés, szükség szerint adatszolgáltatás előkészítése
  • Országhatáron átnyúló belföldi szállítások szervezése, közreműködés a szükséges dokumentáció előkészítésében
  • EKÁER és Intrastat rendszerek rendszeres és folyamatos kezelése, feltöltése a Megbízó által szolgáltatott adatok alapján
  • Közreműködés a cég adminisztrációs feladataiban

Elvárások a pályázótól:

  • Releváns, min. 1 év logisztikában/beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Közepes szintű számítógépes ismeretek
  • Talpraesett, feladat orientált személyiség, rugalmasság
  • Nagy teherbírás

A cég ajánlja:

  • Versenyképes, stabil jövedelem, cafeteria juttatás
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (külföldi és hazai képzések)
  • Hosszú távú együttműködés
  • Befogadó, barátságos és jó humorú kollégák

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen
Minimum fizetés: 220

Állás mentése

Kövessen minket:
Facebook Twitter RSS