Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Logisztikus

Max-Design Exhibition Kft.
Hirdetés azonosító:4955

Logisztikus pozíció:

2008-ban alakult, azóta dinamikusan fejlődő, külföldi partnerekkel dolgozó, 2015-ben az év vállalkozásának választott kiállításépítéssel és belsőépítészeti kivitelezéssel foglalkozó cég irodabővítés céljából logisztikus munkakörbe keres munkatársat.

 Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

·         a cégcsoport logisztikai tevékenységének támogatása:

·         gépjárművek adminisztrációja,

·         gépjárművek körüli – karbantartási, fejlesztési – feladatok elvégzésének támogatása,

·         szabályok, jogi előírások megismerése és érvényben tartatása,

·         munkatársak külföldi kiküldetéseinél történő együttműködés (szállás, kiutazás megszervezése, …)

·         kiállítási helyszínen igénybe vehető szolgáltatások lehetőségeinek felkutatása

egyéb feladatkörök:

·         az ügyvezetői döntések előkészítése:

·         folyamatok, feladatok nyomon követése, státuszjelentés,

·         a cégcsoport tagjaihoz tartozó ingatlanok körüli ügyek intézése,

·         kapcsolattartás belföldi / külföldi ügyfelekkel, partnerekkel, beszállítókkal (írásban és szóban),

Csatlakozz a csapatunkhoz, ha

·         tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel, német nyelv ismerete előny

·         életedben a rendszerszemlélet dominál,

·         erős Microsoft Office felhasználói szintű ismereted van,

·         talpraesett és agilis a személyiséged,

·         problémamegoldó képességed inkább erős, mint átlagos,

·         nem riadsz vissza a külföldi utaktól, és rugalmasnak tartod Magad,

·         szeretsz és jól tudsz csapatban dolgozni,

·         jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt.

Előnyt jelent számodra, ha:

·         logisztikai, vagy jogi előismeretekkel már rendelkezel,

·         korábbi hasonló pozícióban már dolgoztál és kedvelted a feladataidat,

·         B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin birtokában vagy.

Miért válassz Minket:

·         mert változatos munkát és európai szintű bérezést biztosítunk,

·         mert Nálunk folyamatos fejlődés, sokféle kihívás, és sikerélmények várnak,

·         mert biztosítunk utazási lehetőséget Európa különböző pontjaira,

·         mert dinamikus csapatban dolgozunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz a fent említett elvárásoknak, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a „maxdesign.hu@gmail.com” e-mail címen. A tárgymezőben tüntesd fel: " Logisztikus ".

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen