Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Marketing és tartalom író

LEBUDO Kft.
Hirdetés azonosító:5241

Otthonosan mozogsz a közösségi médiában? Szeretsz homeoffice-ból dolgozni? Jó a kommunikációs készséged? Szereted te beosztani a munkaidődet, de rugalmasan tudod kezelni a feladatokat?
Akkor jó helyen jársz!

Újonnan alakult, dinamikusan növekvő és nagy népszerűségnek örvendő, gyerekjátékokkal foglalkozó cégünk marketing és tartalomíró munkatársát keresi. Az alapokat ehhez már biztosítottuk, hiszen mi rendelkezünk a legnagyobb raktárkészlettel az országban és közvetlen partnerei vagyunk a gyártónak, így meglehetősen ambiciózus tervekkel léptünk a piacra.

Feladataid lesznek:

- konkurencia elemzés, piackutatás
- tartalom írás: blog bejegyzések, termékleírások, közösségi média posztok, hírlevelek
- szoros együttműködés a kereső optimalizáló csapattal
- aktív szerepet vállalsz az online kampányaink elkészítésében és menedzselésében
- analitikus szemléleteddel hatékonyabbá teszed a marketing tevékenységünket

Követelmények:

- csapatban és önállóan is hatékonyan tudj dolgozni
- közösségi média marketing ismeret
- email marketing ismeret
- remarketing ismeret
- google analytics ismeret
- tökéletes helyesírás
- jó kommunikációs készség
- analitikus készségek
- felelősségteljes, igényes munkavégzés

Rálátásod és minimális tudásod legyen a következőkre:

- office, HTML, Photoshop ismeret
- seo ismeret

Előny:

- Szakmában vagy felsőoktatásban megszerzett tudás
- alapszintű angol nyelvismeret

Amit biztosítunk:

- alapbér + teljesítményalapú, versenyképes juttatások
- fiatalos, jókedvű csapat
- díjmentes továbbképzés
- céges laptop
- céges kedvezmény termékeinkre

Jelentkezésedet az info@muanyag-jatek.hu email címre várjuk fizetési igény megjelölésével.

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Gyakornok
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély nem