Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Marketing gyakornok

HappyHelp
Hirdetés azonosító:4301

Marketing gyakornokot keresünk!

Gyere és csöppenj bele Te is a HappyHelp Kft. színes világába, ahol minden feladat kihívás, mindenből tanulhatsz, minden napod vidáman és gyorsan telik. Ha nem szereted az egyhangú gyakornoki munkát, akkor ezt a posztot pont rád szabták, így a jelentkezésedet minél hamarabb juttasd el hozzánk, hogy első körben megbeszélhessük a részleteket és Te is megismerd a munkakörnyezetet és a csapatot.

Téged keresünk, ha a következő feladatokra nyitott vagy, esetleg rendelkezel már némi tapasztalattal:

·         ·Facebook oldalak és a hirdetések kezelése

·         Google AdWords kampányok menedzselése, kezelése

·         Különféle marketing kutatási feladatok ellátása (piacelemzések, konkurencia elemzés)

·         E-mail kampányokban való aktív részvétel

·         PR akciók lebonyolításában való aktív részvétel

·         Online kampánytervezés folyamataiban való részvétel

Milyen elvárásaink vannak?

·         Heti 20 órában tudj nálunk dolgozni

·         Nappali tagozatos hallgató legyél szakirányú felsőoktatási képzésben

·         Nagyfokú empátia

·         Újdonságok iránti nyitottság

·         Legyél segítőkész és pozitív szemléletmóddal rendelkezz

·         Légy önálló és problémamegoldó

·         Részvétel a megbeszéléseken és az egyeztetéseken

·         A folyamatos tanulás számodra alap

Amit mi nyújtunk

·         Szakmai fejlődési lehetőségek teljes tárháza, amelynek végén profi online marketinges leszel, illetve más területekbe is betekintést nyersz, azaz profitálsz mindenből, amit itt tanulsz

·         Szakmai gyakorlat leigazolása

·         Jó hangulatú, fiatalos csapat,

·         Folyamatos munka

·         Könnyen megközelíthető munkahely Szeged belváros

·         Hosszú távra keresünk kollégát

·         Kihívásokkal teli, változatos feladatok

·         PC

·         Ingyen kávé

·         Közösségi tér

Előnyök, amelyek a kiválasztási folyamatnál prioritást élveznek:

·         Szövegírói véna

·         Online marketing területén szerzett tapasztalat

·         Marketing és reklámügynökség tapasztalat

Jelentkezés: -tárgymező „Marketing gyakornok”, önéletrajzod a gyakornok@happyhelp.hu várjuk.

Munkavégzés helye: Szeged belváros

Jelentkezési határidő: 2020. január 31.

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Csongrád megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Szakmai gyakorlat, gyakornok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély nem