Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Marketing koordinátor

General Capital kft.
Hirdetés azonosító:4395

A HEAVY TOOLS évek óta a hazai és nemzetközi DIVATIPAR egyik meghatározó márkája. Sikereinket a vevőorientált szemléletünknek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

Ha szeretnél prémium kategóriás ruházati termékekkel és kiegészítőkkel foglalkozni, csatlakozz Te is a Heavy Tools csapatához, ahol igazán inspiráló környezet és feladatok várnak!

Most III. kerületi székhelyünkre keressük bővítés miatt új, marketing koordinátor kollégánkat, aki már meglévő, legalább 2 éves tapasztalatával tudná erősíteni marketing csapatunkat.

Feladatok:

  • A marketing manager munkájának támogatása,
  • Részvétel a cég marketing stratégiájának megvalósításában a magyar piacon és a környező országokban,
  • Partnerekkel, ügyfelekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • Promóciós aktivitások koordinálása és felügyelete,
  • Marketing projektek koordinálása, határidők betartásának biztosítása,
  • Rendezvények szervezésében való közreműködés,
  • Értékesítési hálózat marketing támogatása,
  • POS anyagok grafikai elkészítésének koordinálása, nyomdai anyagok megrendelése.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Kreativitás, jó szervező készség,
  • 2 év marketing területen szerzett tapasztalat, amelyből legalább 1 év marketing asszisztensi feladatkör volt,
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Divatipar és az aktuális trendek ismerete.

Amit ajánlunk:

  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony,
  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Izgalmas, változatos feladatokban történő részvétel,
  • Kellemes irodai környezet,
  • Remek karrier lehetőség a hazai divatszakma egyik legdinamikusabban fejlődő szereplőjénél.

A jelentkezéshez fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzot várunk a hr1@heavytools.com e-mail címre a következő tárgy megjelölésével: „Marketing koordinátor”

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen