Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Marketing manager

Art Med Aesthetica
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4251

Marketing Managert keresünk

Keressük azt a lelkes, kreatív, új kollégát, aki szívesen dolgozna egy változatos projekteket futtató, kozmetikai innovációkat forgalmazó cégnél! ☺️
▪️Amit a jelentkezőktől kérünk:
-empátia
-türelem
-értelmi és érzelmi intelligencia

▪️Feladatok, amelyek közül szemezgethetsz:
- social media oldalak kezelése
- online és offline marketing kampányok megtervezése
- tartalomszerkesztés
- crm kezelés
- weboldalak kezelése
- online és offline marketing anyagok elkészítése
- grafikai feladatok

( a munkához a következők ismerete szükséges: wordpress programozás, CRM kezelés, Photoshop kezelés, Facebook és Instagram kezelés Wordl és Excel ismeretek)

Ha a fenti listából pár dolgot meg tudsz csinálni de összességében soknak találod ne aggódj amihez nem értesz profin azokat a tevékenységek összefogása, irányítása marad még feladatod.

Miért jó nálunk dolgozni?
- Innovatív, fiatal, támogató, motivált csapat tagja lehetsz
- Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
- Folyamatos oktatásokon vehetsz részt
- Biztos jövedelemre tehetsz szert

Legyen szó bármilyen jellegű marketinges végzettségről- akár webes, akár offline, mi szeretettel látunk csapatunkban.

A jelentkezőkkel személyesen egyeztetjük a preferenciáikat.
Fényképes önéletrajzodat (pontos születési dátummal, ha tudod az óra percet is ) várjuk az alábbi e-mail címre: info@innoshape.hu

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium