Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Marketing vezető

Főnix Rendezvényszervező Közhasznú Nonprofit Kft.
Hirdetés azonosító:5950

Főbb feladatok:

  • projektek alapú marketing-,  kommunikációs terv és költségvetés készítése, megvalósítása, annak folyamatos nyomon követése
  • kommunikációs kampányok tervezése, koordinálása, értékelése
  • aktív kapcsolattartás ügynökségekkel, briefek készítése
  • az értékesítést támogató kreatív koncepciók kidolgozása, megvalósítása
  • teljes körű adminisztráció készítése
  • döntés előkészítő anyagok, riportok készítése
  • a projektek web és közösségi oldalainak és közösségi oldalainak menedzsmentje (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok) – angol és magyar nyelven
  • digitális közösség építés, kommunikációs kampányok tervezése
  • blogbejegyzések írása, publikus összefoglalók, postok készítése (angol és magyar nyelven)
  • együttműködés a designerekkel, fejlesztőkkel és a projekt partnerekkel
  • elemzések és értékelések készítése (weboldal látogatottság, social media eredmények)
  • marketing menedzserek munkájának szervezése, koordinációja

Elvárások:

  • minimum 3 év szakmai- és marketing területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • online marketing területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • kreatív, proaktív, nyitott hozzáállás a feladatokhoz
  • rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • hatékony munkavégzés önállóan és csapatban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelv felsőfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező intézmény, hosszú távon tervezhető jövő
  • dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
  • változatos projektek, izgalmas új kihívások
  • szakmai fejlődési lehetőség

 Fényképes szakmai önéletrajz megküldése a bérigény megjelölésével a boszormenyi@fonixinfo.hu email címre

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség

Marketing vezető állás mentése