Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Mechatronikai technikus / Műszaki ügyfélszolgálatos

Ferrer Personal Sl.
Hirdetés azonosító:5533

Határozatlan idejű szerződés Köln közelében (Németország) található speciális mozgó gépek vezető gyártójánál

Vonzó társadalmi juttatások, további fejlődés lehetőségei az egyéni támogatások révén, valamint pozitív, jövőorientált munkamódszer.

Fizetés az ERA Észak-Rajna-Vesztfália fémipari kollektív szerződésének megfelelően.

Minősített és folyamatos képzés a vállalat helyszínén.

FELADATOK

Szervíz, javítások, ellenőrzések, üzembe helyezés és szervizplatform bemutatók (speciális mélyépítés) Németországban és külföldön (gyakran rövid utak).

A meghibásodások és károk elemzése és kijavítása, valamint a szerviz- és javítási munkák végrehajtása és dokumentálása.

Garantálja az eszközök hatékony és biztonságos működését az ügyfél létesítményeiben az ipari biztonsági előírások betartásával.

Hibadiagnosztika elvégzése modern mérő- és diagnosztikai berendezésekkel.

Az ügyfélszemélyzet oktatása és képzése a rendszerekről és a gépekről.

PROFILOD

Teljes körű szakmai műszaki képzés villamosenergia-ipari technikusként, mechatronikai technikusként vagy villanyszerelőként a mezőgazdasági és építőipari gépek, valamint a haszongépjárművek területén.

Ismeretek a mobil hidraulika és a hegesztéstechnika területén.

Bizonyított tapasztalat a gépek és rendszerek üzembe helyezésében.

Biztonságos német és angol nyelvtudás, beszélt és írott formában egyaránt (minimum B2).

Gépkocsivezetői engedély és hajlandóság Németországban és azon kívüli utazásra.

Kategória:

Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Specialista
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen