Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Médiatervező gyakornok

MediaSales
Hirdetés azonosító:5058

Szerezz szakmai tapasztalatot már főiskolai/egyetemi éveid alatt!
A MediaGo Alapítvány gyakornoki képzési programot hirdet az alábbi pozícióra:

Tudod mire jó az Excel, és nem félsz használni?
Érdekel a marketing világa, és szeretnéd tudni, hogy viselkednek a felhasználók egy kampány során? Hova és miért kattintanak?

Ha ezekre IGEN a válaszod, akkor Médiatervező gyakornokként nálunk a helyed!

Milyen feladatok várnak Rád?

- Médiatervező napi munkájának segítése
- Kampányok riportjainak elkészítése, prezentációk készítése (Facebook Business Manager és Google Adwords)
- A média divízió munkájának támogatása elemzésekkel és kimutatásokkal
- Különböző siteanalitikai rendszerek használata (pl. Google Analytics)
- Personal Online Marketing System megismerése, használata
- Különböző hirdetéskiszolgáló rendszerek megismerése (pl. Adverticum, IBillboard)
- Az ügynökség belső adatainak kezelése, elemzése
- Versenytársak elemzése: Likealyzer és Similarweb megismerése, használata
- Az iparággal kapcsolatos egyéb napi szintű feladatok
- Kapcsolattartás média- és tartalomszolgáltatókkal

Miket kérünk Tőled?

• Logikus gondolkodást
• Pontosságot és precizitást
• Motivációt az említett területnek a megismerésére
• Felelősségteljes gondolkodásmódot
• Kiváló kommunikációs készséget írásban, magabiztosságot és megbízhatóságot
• Képesség önálló- és csapatmunkára
• Angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Mit tudunk nyújtani számodra?

• Fiatalos és lendületes csapatban való munkavégzés
• Rugalmas időbeosztás
• Online rendszerek professzionális szintű megismertetése
• Folyamatos, magas szintű oktatást
• Szakmai fejlődést
• Visszaigazolást a felsőoktatási intézmény felé

Mit érdemes még tudni a programról?

Gyakorlatvégzés helye: Budapest XIII. kerület
Jelentkezési határidő: 2020. November 12.

Hogyan tudsz jelentkezni Hozzánk?

Fényképes önéletrajzodat küldd el a gyakornok@mediago.hu e-mail címre. A tárgyban tüntesd fel a „Médiatervező" gyakornok" jeligét.

Adatvédelmi tájékoztató: http://mediago.hu/images/kellekek/Adatvedelmi_nyilatkozat_MediaGoAlapitvany_HR.pdf

Kategória:

Pályakezdő / Gyakornoki programok

Munkavégzés helye:

Budapest