Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Megváltozott munkaképességű mintavevő

A Bonbonetti Choco Kft.
Hirdetés azonosító:3565

A Bonbonetti Choco Kft. munkatársat keres, az alábbi pozícióba:

Legfontosabb feladok:

  • beérkező rakomány (nyersanyag, csomagolóanyag) beazonosítása
  • mintavételhez kapcsolódó dokumentációs és adminisztrációs feladatok ellátása
  • mintavételhez szükséges eszközök tisztítása, mosogatása
  • a rakomány tisztaságának ellenőrzése mintavétellel (mikrobiológiai)

Elvárásaink:

  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás
  • nem igényel nyelvtudást
  • fizikai képesség, önálló munkavégzés
  • monotónia tűrés

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vegyésztechnikusi, analitikusi végzettség

Amit mi kínálunk:

  •          betanított munka
  •          azonnali kezdés
  •          határozatlan idejű munkaszerződés
  •          könnyű megközelíthetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a kívánalmaknak, önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@bonbonetti.hu.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem