Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Mérlegképes könyvelő

Hun-Trigeo Kft.
Hirdetés azonosító:5505

Könyvelői állás betöltésére keresünk főállásba gyakorlattal rendelkező, precíz könyvelő kollégát hosszútávra.
Főbb feladatok:
teljes körű könyvelés
bérszámfejtés
havi/negyedéves/éves bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
utalási csomagok készítése, számlázás
munkaügyi feladatok
adóbevallások elkészítése, benyújtása, adózási kérdések megválaszolása
folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások:
mérlegképes könyvelői végzettség
RLB könyvelő program ismerete
1-2 tapasztalat valós gyakorlati szakmai ismeretekkel
könyvelés és adózási tapasztalatok vállalkozási területen
precíz, pontos, önálló munkavégzés
nyitottság a modern informatikai megoldásokra
erős MS Office ismeretek gyakorlatban való alkalmazása
Amit kínálunk:
hosszú távú, stabil munkahely
versenyképes jövedelem
Jelentkezni lehet az alábbi emailcímen, pozíció és bérigény megjelölésével: huntrigeo.kjudit@gmail.com

Kategória:

Pénzügy / Számvitel / Menedzsment

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges