Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Minőségbiztosítási technikus

Daejung Hungary Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4913

A Daejung Hungary Kft. műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozik.
M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyünkre, fiatalos csapatunk erősítésére keresünk új kollégát.

Feladataid közül néhány:

termék jóváhagyási folyamat minőségügyi támogatása (PPAP, APQP)
aktív részvétel az auditokon (belső, vevői, beszállítói)
változás követés (rendszer, folyamat, termék)
részvétel a PDCA, kockázat értékelési folyamatokban
vevőreklamáció kezelés, kapcsolattartás a vevőkkel
részvétel a statisztikai folyamatszabályozásban (SPC)
részvétel a minőségirányítási rendszer fenntartásában, fejlesztésében
minőségbiztosítási riportok, elemzések készítése

Amit nyújtunk:

bejárás támogatás
továbbképzési, fejlődési lehetőségek
bónuszok
megbízható, hosszú távú munkahely, határozatlan idejű szerződés
fiatalos, lendületes csapat
korszerű, kulturált munkakörülmények

Elvárások:

középfokú végzettség és releváns tapasztalat vagy felsőfokú szakirányú végzettség
belső auditori végzettség előny
valamilyen minőségirányítási rendszer ismerete, előny IATF 16949
quality technikák ismerete (8D, 5W, PPAP, FMEA, SPC)
angol alapfokú nyelvtudás
felhasználói szintű MS Office ismeretek, főleg excel
önálló munkavégzés
pozitív szemlélet, pontosság, probléma megoldási készség

Önéletrajzot az allas@daejung.hu-ra várunk a fizetési igény megjelölésével.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen