Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Minőségbiztosító

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:3333

100 éves múlttal rendelkező, német tulajdonban lévő partnercégünk csapatába keresünk minőségbiztosító munkakörbe új kollégát. A családias hangulatú, biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatcsoport Pest megye déli részén található gyártóközpontjába várja az új kollégát.

Feladatok:

  • gyártási folyamatok támogatása;
  • minőségi tevékenységek kezelése;
  • reklamációk kezelése, feldolgozása;
  • bevizsgálások elvégzése;
  • jegyzőkönyvek elkészítése;
  • a gyártás ellenőrzése;
  • ellenőrzési utasítások készítése;
  • döntéshozatal a termék minőségi besorolásával kapcsolatban.

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú műszaki- vagy mérnöki végzettség;
  • minőségügyi területen szerzett tapasztalat;
  • határozott fellépés;
  • önálló és megbízható munkavégzés;
  • felelősségvállalás képessége.

Előny:

  • angol nyelvtudás;
  • fémfeldolgozási technológiában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatás;
  • változatos feladatkör;
  • szakmai fejlődés;
  • korszerű munkakörnyezet;
  • céges buszjárat a környező településekről vagy munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye: Pest megye déli része.

Munkavégzés ideje: hétköznapokon napi 8 óra.

Jelentkezés: http://produkteam.hu/oneletrajz/minosegbiztosito__pest_megye_deli_resze

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott